• Üreticiden - Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri
  • 11-19 Ağustos 2018
Kalan Süre

Haberler

Bu fırsatlar bayramdan bayrama!

Bayramlar geçmişten günümüze, Anadolu insanının en önemli günleri olmuştur. Teknolojinin de gelişmesi ile bayramların en önemli değeri olan bire bir ilişkiler eskisi kadar uygulanamaz oldu. Günümüzde hala en önemli bayram geleneği olarak uygulanan bayram alışverişi ise değerini hiçbir zaman kaybetmedi.   

Bayramla özdeşleşerek artık bir gelenek haline gelen ve her yıl heyecanla beklenen Bayram Alışveriş Günleri, bu yıl da ziyaretçilerine bayram sevinci yaşatmaya hazırlanıyor.

Bayram Alışveriş Günleri, bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen herkesin mutlaka uğraması gereken en kapsamlı organizasyon olarak 14-23 Haziran 2017 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek.

Gıdadan ev tekstiline, elektrikli ev aletlerinden saate, oyuncaktan kozmetik ve hazır giyim ürünlerine kadar çok geniş bir ürün grubunun yer alacağı organizasyon, ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak.

Şekerleme, bayramlık çikolata ve tatlı çeşitlerinin de satışa sunulacağı Bayram Alışveriş Günleri, nakit sıkıntısını, stok sorununu ve piyasadaki satış durgunluğunu aşmak isteyen firmalara da önemli avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin en merkezi lokasyonunda bulunan CNR Expo Yeşilköy’ün Atatürk Hava Limanı’na yürüme mesafesinde oluşu, Metro, Metrobüs ve Marmaray’la fuar alanının içine kadar gelinebilmesi, E-5, TEM ve sahil yolunun kesişme noktasında oluşu da Bayram Alışveriş Günleri ziyaretçileri için oldukça avantajlı.

Ziyaretçilerine büyük indirim fırsatları ve keyifle alışveriş imkanı sunan Bayram Alışveriş Günleri’nin kapıları 10 gün boyunca açık olacak.