• Üreticiden - Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri
  • 11-19 Ağustos 2018
Kalan Süre

Haberler

Bir bayramda CNR Expo’dan! Bayram Alışveriş Günleri 14 Haziran’da başlıyor.

15.kez  tüketicilerin uygun fiyata kaliteli bayram alışverişi yapabilmeleri amacıyla, 14 – 23 Haziran 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilecek Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri’nde katılımcı firmalar stoklarını eritme fırsatını yakalayacak
10 gün sürecek olan etkinlikte, ulusal ve uluslararası markaların ciro ve ticaret potansiyellerini artırması hedefleniyor. Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri’nde hazır giyimden ayakkabıya, kozmetikten hediyelik eşyaya, çocuk giyiminden çikolata ve şekerlemeye kadar binlerce ürün sergilenecek. Tüketiciler etkinlik süresince hesaplı alışveriş yapma olanağına da sahip olacaklardır.
İstanbul'un dört bir yanından yüzbinlerce tüketiciyi ağırlayan Bayram Alışveriş Günleri 10 gün boyunca kapılarını açık tutacak.
 
 
NEDEN BAYRAM ALIŞVERİŞ GÜNLERİ?
  • Katılımcı firmalar için büyük miktarlı satış yapabilme, stoklarını eritebilme imkanı
  • Modern konforlu ve ferah bir ortamda tüketici ile buluşma imkanı
  • Fuar alanının önüne kadar gelen metro ve metrobüs bağlantısı sayesinde kolay ulaşım
  • İstanbul çapında gerçekleştirilecek radyo, gazete ve outdoor çalışmaları
  • 7500 araçlık otopark
 
ÜRÜN GRUPLARI
Hazır giyim, çocuk, giyim tekstil ve aksesuarları, iç çamaşırı, deri ürünleri / aksesuarları, ayakkabı, çanta, kemer, cüzdan, cep telefonu – tablet, kılıf ve aksesuarları, gıda (şekerleme – kuruyemiş) bijuteri, saat ve optik, züccaciye ve cam eşya, hediyelik eşya, kozmetik, kişisel bakım ürünleri, elektrikli ev aletleri, banyo ve mutfak aksesuarları, kırtasiye ürünleri, kitap ve oyuncak.
 
Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri 12.00 - 22.00 saatleri aralığında CNR EXPO Yeşilköy’de ziyaret edilebilecek.