• Üreticiden - Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri
  • 11-19 Ağustos 2018
Kalan Süre

Haberler

Üreticiden Tüketiciye aracısız ve en hesaplı "Bayram Alışverişi" CNR EXPO’da!

Hazır giyimden ayakkabıya, kozmetikten, hediyelik eşyaya, çocuk giyiminden, çanta-kemer- cüzdana, züccaciyeden, elektrikli ev aletlerine yüzlerce ürün 14 - 23 Haziran 2017 tarihleri arasında CNR EXPO YEŞİLKÖY’ de İstanbul halkıyla buluşuyor. Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri’nde ünlü markaların kaliteli ürünleri outlet fiyatlarının da altında vitrine çıkıyor.
 
ARACISIZ AYRICALIKLI HİZMET
Bu yıl 15’incisi düzenlenecek Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri’nde, katılımcı firmalar 10 gün boyunca özel indirim ve kampanyalarla ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş yaşatacak. Ürün fiyatlarının damping yapacağı Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri’nde yüzlerce ürün sergilenecek.
 
 
NEDEN BAYRAM ALIŞVERİŞ GÜNLERİ?
Modern konforlu ve ferah bir ortamda satış yapma imkanı
Metrobüs ve metro sayesinde kolay ulaşım
İstanbul çapında gerçekleştirilecek radyo, gazete ve outdoor çalışmaları
7500 araçlık otopark
23 televizyon haberi
31 internet haberi
150 adet metrobüs afiş giydirme
350 adet otobüs afiş giydirme
Atatürk H.L / Kabataş / Bağcılar / Aksaray metro içi afiş çalışması
Facebook / Twitter / Instagram mecralarında gönderi etkileşimi reklamı
 
 
ÜRÜN GRUPLARI
Hazır giyim, çocuk, giyim tekstil ve aksesuarları, iç çamaşırı, deri ürünleri / aksesuarları, ayakkabı, çanta, kemer, cüzdan, cep telefonu – tablet, kılıf ve aksesuarları, gıda (şekerleme – kuruyemiş) bijuteri, saat ve optik, züccaciye ve cam eşya, hediyelik eşya, kozmetik, kişisel bakım ürünleri, elektrikli ev aletleri, banyo ve mutfak aksesuarları, kırtasiye ürünleri, kitap ve oyuncak.
 
Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri 12.00 - 22.00 saatleri aralığında CNR EXPO Yeşilköy’de ziyaret edilebilecek.